Koskenkorva is an award winning vodka // UKRAINIAN

ЇЇ ВИГОТОВЛЕНО З НАЙПІВНІЧНІШОГО ЯЧМЕНЮ У СВІТІ

Горілку Koskenkorva виготовлено з найпівнічнішого ячменю у світі. Ячмінь забезпечує найкращий урожай в арктичному кліматі села. Більша частина ячменю, що використовується на заводі Коскенкорва, вирощується в 200 км від села Коскенкорва.

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ФІНСЬКУ ЧИСТУ ДЖЕРЕЛЬНУ ВОДУ

Іншим ключовим інгредієнтом та однією з головних причин, чому наша горілка має такий м’який смак, є 100% нефільтрована та необроблена чиста джерельна вода з Раямякі. Щоб зберегти виняткову якість води, ми забезпечили захист навколишнього середовища в цій місцевості.

НАДСУЧАСНИЙ ПРОЦЕС ДИСТИЛЯЦІЇ

Горілка Koskenkorva виробляється шляхом безперервної дистиляції за допомогою всього 9 колон. Суміш ячменю безупинно подається до цього безперервного процесу.

ВІДДАНІ СПРАВІ МІСЦЕВІ ФЕРМЕРИ

У селі Коскенкорва ремесло вирощування ячменю передається з покоління в покоління. Ми заохочуємо місцевих фермерів максимально підвищувати ефективність ведення сільського господарства, розумно використовувати поживні речовини та контролювати ячмінь протягом вегетаційного періоду, щоб забезпечити його життєздатність.

Повний список нагород Koskenkorva

Koskenkorva завоювала безліч медалей та нагород.

ДЕ ПРИДБАТИ ГОРІЛКУ KOSKENKORVA

Горілку Koskenkorva можна знайти майже у будь-якій країні світу. Перевірте інформацію про доступність тут – список оновлюється, щойно ми додаємо магазини до нашої мережі.