Meet the people of the village / Ukraine

Село Коскенкорва розташоване в Південній Остроботнії, на березі річки Кирйокі. У селі проживає приблизно 2200 мешканців, а найближче місто - Сейняйокі - близько 28 км.

Дистилерія Коскенкорва, яка розташована в селі Коскенкорва на Південній Остроботнії, має давню історію, що починається у периіод з 1930-х до 1940-х років.

МІСЦЕВІ ФЕРМЕРИ

Пасі, Матті, Яакко та Майя є фермерами серед майже 1500 осіб, що роблять свій внесок у виготовлення горілки Koskenkorva. У селі Коскенкорва ремесло вирощування ячменю передається з покоління в покоління.

Компанія Altia заохочує місцевих фермерів максимально підвищувати ефективність ведення сільського господарства, розумно використовувати поживні речовини та контролювати ячмінь протягом вегетаційного періоду, щоб забезпечити його життєздатність.

Компанія також допомагає фермерам в таких областях, як виконання розрахунку балансу поживних речовин для певної ділянки. За допомогою цих розрахунків можна визначити кількість поживних речовин, внесених на поля з добривами, та кількість поживних речовин, вилучених під час збору врожаю.

Чому це важливо? Фермери можуть використовувати цю інформацію у своїх розрахунках. Чим більше врожайність полів, тим ефективніше рослини іммобілізують поживні речовини в зібраній культурі. В іншому випадку, якщо поживні речовини залишаться в ґрунті, вони будуть вимиватися у водні шляхи, спричиняючи евтрофікацію.

Коротко кажучи, високий урожай ячменю хорошої якості та екологічно чисте ведення сільського господарства тісно пов’язані.

Сім'я Коскенкорва

Спочатку назва Коскенкорва позначала не алкогольний напій, а місце поруч зі стрімкою течією річки фінською мовою.

Коли залізниця була побудована через село в 1911 році, село отримало свою офіційну назву: Коскенкорва. Маєток Коскенкорва, розташований біля річки, є одним із найстаріших в області, історія його починається з 1600-х років. Її нинішні власники, родина Коскенкорва, є нащадками відомих годинникових майстрів Кенні з Ілмайокі.

То чому все називається Коскенкорва?

Президент асоціації родини Кені, Марті пояснює: "На Південній Остробонії є традиція, що старший син успадковує сімейний маєток та всю нерухомість, а решта братів та сестер переїжджають до нових земель.
Якщо ви купили маєток, ви взяли назву маєтку як своє прізвище. Тут ми маємо відчуття, що земля сильніша за кров», - пояснює Марті.

«Мій дідусь переїхав у 1886 році до маєтку Коскенкорва, який був власністю його батька протягом багатьох десятиліть. Мій дідусь досі зберігав прізвище Кухна, яке було прізвищем попереднього маєтку, але його діти після цього маєтку змінили ім’я на Коскенкорва. З цього моменту нас називали Коскенкорво», - продовжує Марті.

"У садибі є гостьовий будинок та тематичний музей Коскенкорва, де протягом десятиліть було зібрано багато матеріалів про цю горілку".

Сім’я Коскенкорва працює на «Koskenkorvan Trahteeri» - це гостьовий будинок та спа-центр в традиційним остроботському стилі. Тепер вже друге покоління Яакко Коскенкорва та його дружина Сарі перейняли сімейний бізнес від батьків Яакко, Марті та Пайві.